Specjalista ds. Ochrony Środowiska

    • mazowieckie, Radom
    • Pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
    • Praca mobilna

    Zakres obowiązków

    • Poszukiwanie wskazanych nieruchomości pod projekty parków wiatrowych lub farm fotowoltaicznych na terenie danego województwa i jego okolicach
    • Prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntu i doprowadzanie do zawarcia umów dzierżawy gruntu
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z lokalnymi władzami i mieszkańcami
    • Bieżące raportowanie

    Wymagania

    • Łatwość w inicjowaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji
    • Czynne prawo jazdy kat. B – praca mobilna w 80% czasu

    Mile widziane:

    • Doświadczenie przy pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje, w szczególności OZE

    Oferujemy

    • Umowa ze stałym wynagrodzeniem oraz prowizją
    • Bardzo atrakcyjna prowizja od każdego pozyskanego hektara gruntu
    • Ryczałt za korzystanie z własnego samochodu oraz rozliczenie kosztów paliwa
    • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie przygotowania i realizacji projektów
    • Wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia

    Osoby zainteresowane pracą w naszej spółce prosimy o aplikację przez formularz.