Koordynator Regionalny ds. OZE (farmy wiatrowe i fotowoltaiczne)

  • małopolskie, Tarnów
  • Pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • Praca mobilna

Zakres obowiązków

  • Poszukiwanie wskazanych nieruchomości pod projekty parków wiatrowych lub farm fotowoltaicznych na terenie danego województwa i jego okolicach
  • Prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntu i doprowadzanie do zawarcia umów dzierżawy gruntu
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z lokalnymi władzami i mieszkańcami
  • Bieżące raportowanie

Wymagania

  • Łatwość w inicjowaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji
  • Czynne prawo jazdy kat. B – praca mobilna w 80% czasu

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje, w szczególności OZE

Oferujemy

  • Umowa ze stałym wynagrodzeniem oraz prowizją
  • Bardzo atrakcyjna prowizja od każdego pozyskanego hektara gruntu
  • Ryczałt za korzystanie z własnego samochodu oraz rozliczenie kosztów paliwa
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie przygotowania i realizacji projektów
  • Wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia

Osoby zainteresowane pracą w naszej spółce prosimy o aplikację przez formularz.